Taklampa Markslöjd Ramus Tak 6L Svart
4 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ramus Tak 6L Svart
4 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Ramus Tak 6L Svart är en elegant lampa. Den monteras med takbygel. 6xGU10, max 25W LED. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Ramus Tak 6L Svart är en elegant lampa. Den monteras med takbygel. 6xGU10, max 25W LED. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108508 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1920 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 600 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ramus |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 6,52 kg |
| EAN-nr | 7330024606630 |


