Taklampa Markslöjd Regent Pendel 12LGuld
Rek. pris 4 399 kr
2 254 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Regent Pendel 12L
Guld
2 254 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Regent är en storslagen taklampa i metall. Med hela 12st reglerbara armar på två olika höjder. Diameter på lampan är 70cm. Upphäng för takkrok och installeras till kopplingsplint. 1,5m transparent kabel. 12xE14, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Regent är en storslagen taklampa i metall. Med hela 12st reglerbara armar på två olika höjder. Diameter på lampan är 70cm. Upphäng för takkrok och installeras till kopplingsplint. 1,5m transparent kabel. 12xE14, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Recensioner
Erik NVerifierad köpare
för 5 månader sedanHelt enligt mina förväntningar!
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108106 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 700 mm |
| Diameter | 700 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 700 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1550 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Regent |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024599178 |


