Taklampa Markslöjd Rise Pendel 1LAntik/Vit
Rek. pris 1 919 kr
1 111 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik/Vit

Rise Pendel 1L
Antik/Vit
1 111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Taklampa Markslöjd Rise Pendel 1L är en retroinspirerad lampa med metalldetaljer och en kupa i glas. Den har en 1,5 m svart textilkabel, för bygelupphäng. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Rise Pendel 1L är en retroinspirerad lampa med metalldetaljer och en kupa i glas. Den har en 1,5 m svart textilkabel, för bygelupphäng. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Recensioner
Gabriel AVerifierad köpare
för 4 månader sedanGlaset är helt sne tungt vilket gör att hela lampan hänger snett
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108296 |
| Färg | Antik/Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 310 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,9 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Rise |
| Djup | 250 mm |
| EAN-nr | 7330024602168 |


