Taklampa Markslöjd Ruben 3LSvart
Rek. pris 2 949 kr
1 621 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ruben 3L
Svart
1 621 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ruben taklampa från Markslöjd är en lampa i svart metall med tre cylinderformade pendlar. Varje pendel har 1,5m svart kabel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ruben taklampa från Markslöjd är en lampa i svart metall med tre cylinderformade pendlar. Varje pendel har 1,5m svart kabel.
Taklampan monteras med takbygel.
Recensioner
Rose-Marie FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och bra belysning ovanför extra bred spishäll. Vi har dimmbara ledlampor i den
+ Lätt att ändra längd på kablarna
- Tung och endast ett uttag för sladd på kortsidan
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107882 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 820 mm |
| Effekt | 35 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Ruben |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 3,5 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024587700 |

