Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 1LSvart
Rek. pris 799 kr
639 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sencillo Pendel 1L
Svart
639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 1L är en stilren pendellampa i metall. Den har en 3,5 m textilkabel med brytare på sladd och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 1L är en stilren pendellampa i metall. Den har en 3,5 m textilkabel med brytare på sladd och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108260 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 50 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 355 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Sencillo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024601802 |

