Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 3L
fr.2 469 kr
fr.1 949 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sencillo Pendel 3L
1 949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 3L är en taklampa i metall med tre cylinderformade pendlar. Den har en takskena i metall med svarta textilklädda kablar. Kabellängd 1,5m. Takbygel. 3xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 3L är en taklampa i metall med tre cylinderformade pendlar. Den har en takskena i metall med svarta textilklädda kablar. Kabellängd 1,5m. Takbygel. 3xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 750 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Sencillo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 2,45 kg |
| Höjd | 350, 355 mm |
