Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 3LSvart
2 469 kr
1 949 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sencillo Pendel 3L
Svart
1 949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 3L är en taklampa i metall med tre cylinderformade pendlar. Den har en takskena i metall med svarta textilklädda kablar. Kabellängd 1,5m. Takbygel. 3xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 3L är en taklampa i metall med tre cylinderformade pendlar. Den har en takskena i metall med svarta textilklädda kablar. Kabellängd 1,5m. Takbygel. 3xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108262 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 750 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 355 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Sencillo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 2,45 kg |
| EAN-nr | 7330024601826 |


