Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 4LSvart
Rek. pris 3 299 kr
1 830 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sencillo Pendel 4L
Svart
1 830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 4L är en stilren taklampa i metall med fyra cylinderformade pendlar. Den har en takskena i metall med svarta textilklädda kablar. Kabellängd 1,5m. 50 cm höga. Takbygel. 4xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel 4L är en stilren taklampa i metall med fyra cylinderformade pendlar. Den har en takskena i metall med svarta textilklädda kablar. Kabellängd 1,5m. 50 cm höga. Takbygel. 4xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108264 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1080 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 355 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Sencillo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 3,4 kg |
| EAN-nr | 7330024601840 |

