Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel Rund 3L
fr.2 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sencillo Pendel Rund 3L
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel Rund 3L är en stilren taklampa med en takrondell med tre cylinderformade skärmar som hänger i olika längder. Den har 1,5 m svarta textilklädda kablar. Monteras med takbygel. 3xE27, max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Sencillo Pendel Rund 3L är en stilren taklampa med en takrondell med tre cylinderformade skärmar som hänger i olika längder. Den har 1,5 m svarta textilklädda kablar. Monteras med takbygel. 3xE27, max 40W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 355 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,2 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Sencillo |
| Djup | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
