Taklampa Markslöjd Sky 5L
Rek. pris 1 249 kr
726 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sky 5L
726 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa med fem hängande lampor i olika höjder. Bas och lamphållare i svart metall. Monteras med takbygel. 1,5m svart textilkabel. För fast installation. Max 5x60W. E27-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa med fem hängande lampor i olika höjder. Bas och lamphållare i svart metall. Monteras med takbygel. 1,5m svart textilkabel. För fast installation. Max 5x60W. E27-sockel.
OBS! Ljuskällor ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107467 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 320 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Sky |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024579316 |

