Taklampa Markslöjd Sky Rak
Rek. pris 969 kr
fr.569 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sky Rak
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sky taklampa i metall från Markslöjd. Takskena i metall med textilklädda 1,5m kablar. Stor lamphållare (E27) Max 60W eller motsvarande i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Sky taklampa i metall från Markslöjd. Takskena i metall med textilklädda 1,5m kablar. Stor lamphållare (E27) Max 60W eller motsvarande i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskällor ingår ej.
Material skärm: Metall
Färg skärm: Mässing
Färg skärm: Mässing
Recensioner
Susanne AVerifierad köpare
för 5 år sedanvi flyttar om 2 månader så har inta satt upp den än. Men snabb leverans och när vi kollade genom produkten såg den bra ut
Carl GVerifierad köpare
för 5 år sedanPrima vara alltså
Caroline Verifierad köpare
för 7 år sedanJättefin taklampa. Toppenbra pris och kvalité!
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 45 mm |
| Diameter | 680 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1600 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 680 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Sky |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
