Taklampa Markslöjd Sober
Rek. pris 1 549 kr
fr.849 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sober
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sober taklampa från Markslöjd. Takpendel med detaljer i borstad mässing och ett vackert glas. Lampan har 1,5 m transparent kabel och monteras med takbygel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Sober taklampa från Markslöjd. Takpendel med detaljer i borstad mässing och ett vackert glas. Lampan har 1,5 m transparent kabel och monteras med takbygel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå/Mässing, Vit/Mässing |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1,544 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
