Taklampa Markslöjd SpinVit
Rek. pris 2 499 kr
1 350 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Spin
Vit
1 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spin är en taklampa från Markslöjd i metall med detaljer i stål. Designad av Tom Stepp. Hängs upp i takkrok. Lampan har 1,5 m lång sladd som kan justeras för önskad höjd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Spin är en taklampa från Markslöjd i metall med detaljer i stål. Designad av Tom Stepp. Hängs upp i takkrok. Lampan har 1,5 m lång sladd som kan justeras för önskad höjd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107727 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 385 mm |
| Diameter | 385 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Spin |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 385 mm |
| Höjd | 360 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7330024585461 |



