Taklampa Markslöjd Vegas Pendel 3L Svart/Mässing
Rek. pris 3 949 kr
2 961 kr
2 883 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Vegas Pendel 3L Svart/Mässing
2 883 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Vegas Pendel 3L Svart/Mässing är en modern takpendel i svart metall med mässingsdetaljer. Den har en 1,5 m lång svart textilkabel. 3xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Vegas Pendel 3L Svart/Mässing är en modern takpendel i svart metall med mässingsdetaljer. Den har en 1,5 m lång svart textilkabel. 3xE27, Max 40W. Ljuskällor ingår ej. Design Joakim Thedin.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108265 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 530 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 3,8 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Serie | Vegas |
| Djup | 530 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7330024601857 |


