Taklampa Markslöjd VentimigliaB: 420 mm, 4 lampor
Rek. pris 5 249 kr
2 795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ventimiglia
B: 420 mm, 4 lampor
2 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Ventimiglia är en plafond från Markslöjd med maskinskurna prismor. Lampan har fast installation och bygelupphäng.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ventimiglia är en plafond från Markslöjd med maskinskurna prismor. Lampan har fast installation och bygelupphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106563 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 420 mm |
| Diameter | 420 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 320 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Sockel | E14 |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024564176 |
