Taklampa Markslöjd WaistVit
Rek. pris 1 365 kr
768 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Waist
Vit
768 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Waist är en taklampa från Markslöjd med metallskärm. 1,5m sladd och upphäng med takkåpa och takkrok
Recensioner
N-BVerifierad köpare
för 7 år sedanEtt mycket snygg och stilren taklampa. Den blev helt perfekt över köksbordet. Syns utan att blända.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106801 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 330 mm |
| Diameter | 330 mm |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Vit |
| Anslutning | Takkontakt |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Waist |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 330 mm |
| Höjd | 300 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7330024566712 |


