Taklampa Nordlux Beroni
1 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Beroni
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Pendellampan Beroni har en särpräglad minimalistisk design som ger ett fascinerande ljus- och skuggspel när den är tänd. De böjda metalltrådarna skapar en öppen och luftig look, där du kan skapa ditt eget designuttryck genom att lägga till en dekorativ glödlampa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pendellampan Beroni har en särpräglad minimalistisk design som ger ett fascinerande ljus- och skuggspel när den är tänd. De böjda metalltrådarna skapar en öppen och luftig look, där du kan skapa ditt eget designuttryck genom att lägga till en dekorativ glödlampa.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213293003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1003 mm |
| Diameter | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metal |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 236 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 2,3 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | BERONI |
| Djup | 250 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924015113 |
