Taklampa Nordlux Bretagne 38Grå
Rek. pris 1 299 kr
1 139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Bretagne 38
Grå
1 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Bretagne-serien är sinnebilden av rena och mjuka skandinaviska linjer. Den klassiska designen med flera skiktade skärmar ger ett mjukt, bländfritt ljus som skapar den perfekta, mysiga atmosfären.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bretagne-serien är sinnebilden av rena och mjuka skandinaviska linjer. Den klassiska designen med flera skiktade skärmar ger ett mjukt, bländfritt ljus som skapar den perfekta, mysiga atmosfären.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 39489910 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 380 mm |
| Diameter | 380 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 188 mm |
| Vikt | 1,55 kg |
| Djup | 380 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metal |
| Sockel | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | BRETAGNE |
| EAN-nr | 5704924011450 |



