Taklampa Nordlux Cafe
Rek. pris 699 kr
fr.479 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cafe
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Cafe 25 är en pendel i metall och glas.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Borstat Stål, Vit |
| Diameter | 250, 300 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Cafe |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Nej |

