Taklampa Nordlux Gaston
Rek. pris 559 kr
fr.394 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gaston
394 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gaston är en strömlinjeformad pendellampa som finns i fyra fina, dämpade färger. Den rundade skärmen har en liten träddetalj på toppen och ger en fin touch till alla lekrum, barnrum eller varsomhelst i hemmet där du vill ha en inbjudande lampa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Gaston är en strömlinjeformad pendellampa som finns i fyra fina, dämpade färger. Den rundade skärmen har en liten träddetalj på toppen och ger en fin touch till alla lekrum, barnrum eller varsomhelst i hemmet där du vill ha en inbjudande lampa.
Egenskaper
- Nordisk stil
- Enkel design med trädetalj
- Max watt: 40
- Nordisk stil
- Enkel design med trädetalj
- Max watt: 40
Recensioner
AgnetaVerifierad köpare
för 3 månader sedanJätte snygg lampa som hänger i ett stort fönster. Vi köpte grön och färgen stämmer med bilden.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Blå, Grön, Rosa, Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 200 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Gaston |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 0,98 kg |
| Dimbar | Ja |
