Taklampa Nordlux Hollywood
Rek. pris 449 kr
fr.389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hollywood
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Nordlux Hollywood är en pendellampa som har något nostalgiskt över sig. Hollywood ger med sina många aspekter ett gnistrande uttryck som bidrar till en stilfull atmosfär, vilket ger en exklusiv och behaglig stämning. Pendeln levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Hollywood är en pendellampa som har något nostalgiskt över sig. Hollywood ger med sina många aspekter ett gnistrande uttryck som bidrar till en stilfull atmosfär, vilket ger en exklusiv och behaglig stämning. Pendeln levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Amber, Rökfärgad, Transparent |
| Diameter | 108 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Hollywood |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Vikt | 0,86 kg |
