Taklampa Nordlux Ivona 4Svart
Rek. pris 2 499 kr
1 568 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ivona 4
Svart
1 568 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Taklampa Nordlux Ivona är en omtolkning av den klassiska ljuskronan som utmanar den traditionella uppfattningen med ett mer organiskt och aktuellt utseende. Ivona avger ett vackert ljus från flera vackra glaskulor för en modern och extravagant stil.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Ivona är en omtolkning av den klassiska ljuskronan som utmanar den traditionella uppfattningen med ett mer organiskt och aktuellt utseende. Ivona avger ett vackert ljus från flera vackra glaskulor för en modern och extravagant stil.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112153003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 542 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Djup | 542 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 415 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,28 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Ivona |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 5704924005312 |




