Taklampa Nordlux Kelvis 2-Kit Pendel
579 kr
30 dagars prisgaranti

Kelvis 2-Kit Pendel
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Enkel och minimalistisk design
Kelvis har en enkel och minimalistisk design med två konformade skärmar som ger en raffinerad och grafisk look. Det nedåtriktade ljuset skapar en fokuserad och funktionell belysning – perfekt ovanför matbordet eller köksbänken.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612723003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 205 mm |
| Längd | 125 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Kelvis |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 125 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | GU10 |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5704924027338 |






