Taklampa Nordlux Louella 30 cm Pendel
1 099 kr
30 dagars prisgaranti

Louella 30 cm Pendel
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Cool design med karaktär
-Satinmjuk yta
-Satinmjuk yta
Louella sticker ut med sin coola karakteristiska form och satinmjuka yta som känns både modern och elegant. Den enkla, nedåtriktade designen ger ett behagligt och funktionellt ljus – perfekt ovanför matbordet, köksbordet eller köksön.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612073003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 300 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Louella |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 300 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5704924027062 |







