Taklampa Nordlux Miella 3-RailRökfärgad
1 449 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rökfärgad

Miella 3-Rail
Rökfärgad
1 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Miella har ett enkelt men elegant formspråk. Med sitt vackra räfflade glas är denna pendellampa sinnebilden för modern glamour och elegans i en strömlinjeformad design. Denna pendellampa ger mysig belysning över matbordet eller köksön.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Miella har ett enkelt men elegant formspråk. Med sitt vackra räfflade glas är denna pendellampa sinnebilden för modern glamour och elegans i en strömlinjeformad design. Denna pendellampa ger mysig belysning över matbordet eller köksön.
Egenskaper
- Vackert räfflat glas
- Modern, glamorös stil
- Max watt: 3x25
- Vackert räfflat glas
- Modern, glamorös stil
- Max watt: 3x25
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412533047 |
| Färg | Rökfärgad |
| Bredd | 520 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 300 mm |
| Vikt | 2,54 kg |
| Djup | 100 mm |
| Kabellängd | 130 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Miella |
| EAN-nr | 5704924018626 |






