Taklampa Nordlux Paco 3Mässing
739 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Paco 3
Mässing
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Nordlux Paco är ett kluster av 3 st stilrena pendellampor som lätt kan stylas för att passa din egen personliga smak. Lägg till en stor och dekorativ glödlampa för att skapa en perfekt och mysig atmosfär.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Paco är ett kluster av 3 st stilrena pendellampor som lätt kan stylas för att passa din egen personliga smak. Lägg till en stor och dekorativ glödlampa för att skapa en perfekt och mysig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112063035 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 181 mm |
| Djup | 42 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 173 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,024 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Paco |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| EAN-nr | 5704924005244 |




