Taklampa Nordlux PacoSvart
Rek. pris 269 kr
219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Paco
Svart
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa Nordlux Paco är en stilren pendellampa som lätt kan stylas för att passa din egen personliga smak. Lägg till en stor dekorativ glödlampa och häng lampan i kluster med två eller fler för att skapa en perfekt och mysig atmosfär.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Nordlux Paco är en stilren pendellampa som lätt kan stylas för att passa din egen personliga smak. Lägg till en stor dekorativ glödlampa och häng lampan i kluster med två eller fler för att skapa en perfekt och mysig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112053003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 42 mm |
| Diameter | 42 mm |
| Djup | 42 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 173 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,281 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Paco |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 5704924005213 |




