Taklampa Nordlux Pop E27Svart
Rek. pris 459 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pop E27
Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Pop från Nordlux är stilfull och enkel. Pendellampan är tillverkad av metall och har en yta av högglansig färg. Pop hängs snyggt över mat- eller köksbordet. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pop från Nordlux är stilfull och enkel. Pendellampan är tillverkad av metall och har en yta av högglansig färg. Pop hängs snyggt över mat- eller köksbordet. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45833003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 215 mm |
| Effekt | 60 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 23 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Pop |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581370784 |



