Taklampa Nordlux Pop E27Ljusgrön
Rek. pris 459 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrön

Pop E27
Ljusgrön
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pop från Nordlux är stilfull och enkel. Pendellampan är tillverkad av metall och har en yta av högglansig färg. Pop hängs snyggt över mat- eller köksbordet. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pop från Nordlux är stilfull och enkel. Pendellampan är tillverkad av metall och har en yta av högglansig färg. Pop hängs snyggt över mat- eller köksbordet. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45833023 |
| Färg | Ljusgrön |
| Diameter | 215 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 23 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Pop |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581370982 |




