Taklampa Nordlux PopMatt Svart
459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pop
Matt Svart
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Pop är en snygg, strömlinjeformad designlampa i en mjuk, matt finish. Mässingsdetaljen högst upp ger en elegant touch till den klassiska skärmen. Pendellampan hänger vackert ovanför mat- eller köksbordet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pop är en snygg, strömlinjeformad designlampa i en mjuk, matt finish. Mässingsdetaljen högst upp ger en elegant touch till den klassiska skärmen. Pendellampan hänger vackert ovanför mat- eller köksbordet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2213623003 |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 215 mm |
| Diameter | 215 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Metal |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 0,58 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | POP |
| Djup | 215 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924012327 |

