Taklampa Nordlux SandroSvart
999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sandro
Svart
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Minimalistisk, skandinavisk design
-Diskret metalldetalj högst upp på skärmen
-Diskret metalldetalj högst upp på skärmen
Sandro har en ren och skandinavisk design med en stilren rund form och en elegant detalj högst upp på skärmen som ger lampan en diskret, modern prägel. Den minimalistiska designen passar perfekt ovanför matbordet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612003003 |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Höjd | 260 mm |
| Längd | 400 mm |
| Djup | 400 mm |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Material | Metall |
| Serie | Sandro |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E27 |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| EAN-nr | 5704924027000 |






