Taklampa Nordlux Siv Marmor E27
Rek. pris 449 kr
fr.410 kr
fr.389 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Siv Marmor E27
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna taklampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna taklampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Diameter | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 10 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Marmor |
| Serie | Siv |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Dimbar | Nej |

