Taklampa Nordlux Siv Marmor E27Svart
Rek. pris 449 kr
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Siv Marmor E27
Svart
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna taklampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Siv från Nordlux är förankrad i den råa naturen och avspeglar en kontrast mellan en stilren färgad marmoryta och en varm, dekorativ ljuskälla. Marmor har under århundraden varit ett naturligt och populärt material som alltid har unika färger, mönster och struktur. Denna taklampa finns i flera utföranden. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45883003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 60 mm |
| Effekt | 60 W |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 10 cm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Marmor |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Siv |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fönsterlampa |
| EAN-nr | 5701581372283 |



