Taklampa Nordlux Vivienne Dual Pendel
1 399 kr
30 dagars prisgaranti

Vivienne Dual Pendel
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Vacker materialmix av textil och metall
-Fin plisserad skärm
-Ger ett behagligt mjukt sken
-Fin plisserad skärm
-Ger ett behagligt mjukt sken
Vivienne kombinerar textil och metall i en tidlös och elegant design. Den veckade textilskärmen ger ett mjukt, dekorativt intryck och sprider ett behagligt sken som gör rummet varmt och ombonat. Perfekt för mjuk belysning över matbordet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612243003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 325 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Textil |
| Serie | Vivienne |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 250 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5704924027130 |







