Taklampa PR Home Bainbridge 32 cm
fr.559 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bainbridge 32 cm
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa PR Home Bainbridge 32 cm är en stilren och rustik pendel i gjuten metall. Den är fin ensam eller flera i grupp. Lampan leveras med en 3,5 m lång svart textilsladd. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Bainbridge 32 cm är en stilren och rustik pendel i gjuten metall. Den är fin ensam eller flera i grupp. Lampan leveras med en 3,5 m lång svart textilsladd. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige, Grön, Orange, Råsilver, Svart |
| Bredd | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 320 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Bainbridge |
| Sockel | E27 |
| Typ | Tak/Fönsterlampa |
| Vikt | 1 kg |
| Sensor | Nej |
| Material | Metal, Metall |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
