Taklampa PR Home ComoSvart
Rek. pris 699 kr
510 kr
442 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Como
Svart
442 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Como är en taklampa från PR Home i enkel och stilren design. Lampan kommer med 3,5 m textilsladd och väggkontakt.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Como är en taklampa från PR Home i enkel och stilren design. Lampan kommer med 3,5 m textilsladd och väggkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1432803 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 280 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metal |
| Vikt | 0,7 kg |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 280 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Como |
| Sockel | E27 |
| Typ | Tak/Fönsterlampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976116034 |



