Taklampa PR Home Jojo
fr.1 217 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jojo
1 217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Jojo är en stilren lampa i metall med matt yta. Lampan kommer med justerbar sladd där det är lätt att själv välja höjden efter behov. Svart sladd 100-180 cm och svart takkopp.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Jojo är en stilren lampa i metall med matt yta. Lampan kommer med justerbar sladd där det är lätt att själv välja höjden efter behov. Svart sladd 100-180 cm och svart takkopp.
Denna armatur har fast installation, det finns en utgång från takkoppen för att göra en smidig förlängning av kabel vid behov. Passar till ljuskälla med E27-fattning, max 40watt. Det medföljer en diffuser som ger ett behagligt sken. Ljuskälla och takkontakt köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Grå, Svart |
| Bredd | 400, 550 mm |
| Effekt | 40 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Jojo |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Djup | 400, 550 mm |
| Höjd | 260, 330 mm |
| Vikt | 1,7, 2,8 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
