Taklampa PR Home KappaSvart/Mässing
Rek. pris 899 kr
656 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Mässing
LjuskällaLjuskälla PR Home Elect LED Filament E27 Dimbar Glödlampa, 4W
119 kr
Kappa
Svart/Mässing
656 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa PR Home Kappa är en elegant taklampa i klassisk design med mjölkvitt glas och metallchassi helt i mattsvart ytfinish. Den är fuktskyddad med IP23-klassning och passar bra i badrumsmiljöer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Kappa är en elegant taklampa i klassisk design med mjölkvitt glas och metallchassi helt i mattsvart ytfinish. Den är fuktskyddad med IP23-klassning och passar bra i badrumsmiljöer.
Recensioner
Jaakko KVerifierad köpare
för 2 år sedanFrun nöjd, jag nöjd!
ÅsaVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket snygg och stilren
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3301400 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 140 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Effekt | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 140 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Metall |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Kappa |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 0,65 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976100644 |
