


Taklampa PR HomeLace Outdoor34 cm
1 359 kr1 599 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Lace Outdoor
34 cm1 359 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa Lace i tvinnad rotting. En handgjord dekorativ taklampa som skapar en mysig atmosfär och ger ett vackert sken när den är tänd.
Höjd 34 cm, bredd 46 cm och djup 46 cm. Passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Tänk på att det är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet. Takskärmen säljs tillsammans med Flex out lampupphäng.
2,5m lampupphäng IP44 godkänd för utomhusbruk. Med väggkontakt och E27 lamphållare för ljuskällor med max effekt på 15W.
Ljuskälla ingår ej. Naturmaterialet kan skifta i färg, varje skärm är handgjord och det kan förekomma mindre storleksavvikelser.
2,5m lampupphäng IP44 godkänd för utomhusbruk. Med väggkontakt och E27 lamphållare för ljuskällor med max effekt på 15W.
Ljuskälla ingår ej. Naturmaterialet kan skifta i färg, varje skärm är handgjord och det kan förekomma mindre storleksavvikelser.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 3646-2503 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 460 mm |
| Effekt | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 7330976139019 |
