Taklampa PR Home Lace
Rek. pris 999 kr
fr.678 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lace
678 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Lace i tvinnad rotting. En handgjord dekorativ taklampa som skapar en mysig atmosfär och ger ett vackert sken när den är tänd.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa Lace i tvinnad rotting. En handgjord dekorativ taklampa som skapar en mysig atmosfär och ger ett vackert sken när den är tänd.
Höjd 24 cm, bredd 37 cm och djup 37 cm. Svart takupphänge med 1,2 m sladd ingår.
E27 lamphållare. Max 40W. Takkontakt och ljuskälla ingår ej.
Naturmaterialet kan skifta i färg, varje skärm är handgjord och det kan förekomma mindre storleksavvikelser.
E27 lamphållare. Max 40W. Takkontakt och ljuskälla ingår ej.
Naturmaterialet kan skifta i färg, varje skärm är handgjord och det kan förekomma mindre storleksavvikelser.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Natur |
| Bredd | 370, 460 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 370, 460 mm |
| Höjd | 240, 340 mm |
| Vikt | 0,5, 0,7 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

