Taklampa PR Home Liverpool
fr.2 426 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Liverpool
2 426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Liverpool från PR Home är en klassisk lampa i metall. Lampan kommer med 1,2 lång kedja och sladd med takkopp i samma färg.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa Liverpool från PR Home är en klassisk lampa i metall. Lampan kommer med 1,2 lång kedja och sladd med takkopp i samma färg.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Mässing, Nickel |
| Bredd | 500 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 500 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 390 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Liverpool |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
