Taklampa PR Home LiverpoolSilver
Rek. pris 3 999 kr
2 472 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nickel

Liverpool
Silver
2 472 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Taklampa Liverpool från PR Home är en klassisk lampa i metall. Lampan kommer med 1,2 lång kedja och sladd med takkopp i samma färg.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa Liverpool från PR Home är en klassisk lampa i metall. Lampan kommer med 1,2 lång kedja och sladd med takkopp i samma färg.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 275001 |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 500 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabelfärg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Liverpool |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 500 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 390 mm |
| Effekt | 60 W |
| EAN-nr | 7330976044849 |

