




Taklampa PR HomeLollo38 cm
1 569 kr1 799 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Lollo
38 cm1 569 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lollo, en utomhuslampa i kraftigare naturfärgad konstrotting flätad med ett mönster i svart.
Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel.
Diameter 38 cm. Höjd 40 cm. Takskärmen säljs tillsammans med Flex Out lampupphäng 2,5 m.
IP44 för utomhusbruk. E27 lamphållare, max 15W. Jordad väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Diameter 38 cm. Höjd 40 cm. Takskärmen säljs tillsammans med Flex Out lampupphäng 2,5 m.
IP44 för utomhusbruk. E27 lamphållare, max 15W. Jordad väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 8038-2503 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 380 mm |
| Effekt | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Sockel | E27 |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 7330976138388 |
