Taklampa PR Home Maja
fr.995 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Maja
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa PR Home Maja är en elegant pendellampa med en skärm i vackert tvinnnad rotting. Lampan levereras med sladdställ (1,2 m) och takkopp.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Maja är en elegant pendellampa med en skärm i vackert tvinnnad rotting. Lampan levereras med sladdställ (1,2 m) och takkopp.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svart, Trä/natur, Vit |
| Bredd | 365, 455, 530 mm |
| Diameter | 365, 455, 530 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Takskärm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rattan |
| Serie | Maja |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
| Djup | 365, 455, 530 mm |
| Höjd | 340, 490, 595 mm |
| Vikt | 1,1, 1,5, 0,75, 1,95 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
