Taklampa PR Home Manchester
fr.2 699 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Manchester
2 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Manchester är en robust taklampa från PR Home som ger en härlig industrikänsla. Lampan kommer med 1,2 m lång sladd och kedja. Svart sladd, takkopp och kedja i samma färg som lampan.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Manchester är en robust taklampa från PR Home som ger en härlig industrikänsla. Lampan kommer med 1,2 m lång sladd och kedja. Svart sladd, takkopp och kedja i samma färg som lampan.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 350, 520 mm |
| Diameter | 350, 520 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Manchester |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 350, 520 mm |
| Höjd | 500, 560 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
