Taklampa PR Home Norp
fr.1 264 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Norp
1 264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Norp har en skärm med matt yta. Lampan ger ett behagligt sken tack vara den formade insidan som är ton i ton med utsidan. Matchande textilsladd 200 cm och takkopp i samma färg som lampan, takkoppen har krokupphäng. Passar till ljuskälla med E27-fattning. Ljuskälla och takkontakt köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Norp har en skärm med matt yta. Lampan ger ett behagligt sken tack vara den formade insidan som är ton i ton med utsidan. Matchande textilsladd 200 cm och takkopp i samma färg som lampan, takkoppen har krokupphäng. Passar till ljuskälla med E27-fattning. Ljuskälla och takkontakt köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Blå, Grå |
| Bredd | 400, 500 mm |
| Effekt/prestanda | 25, 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Norp |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 2, 1,5 m |
| Spänning | 12, 230 V |
| Djup | 400, 500 mm |
| Höjd | 270, 350 mm |
| Vikt | 1,7, 2,45 kg |
| Effekt/prestanda | 25, 40 kW |
