Taklampa PR Home PhiladelphiaRåsilver
Rek. pris 1 799 kr
1 313 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Råsilver

Philadelphia
Råsilver
1 313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Philadelphia är en klassisk taklampa från PR Home i metall med 1,2 meter lång kedja och takkopp i samma färg.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Philadelphia är en klassisk taklampa från PR Home i metall med 1,2 meter lång kedja och takkopp i samma färg.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 583501 |
| Färg | Råsilver |
| Bredd | 350 mm |
| Diameter | 350 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 245 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,5 kg |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Philadelphia |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| EAN-nr | 7330976047345 |

