Taklampa PR Home Polly
fr.320 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Polly
320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Polly Taklampa i veckat papper. Pappret har en matt yta och en tjocklek på 230gram vilket ger fina och tydliga veck. Pappret är FSC märkt och fästes i en metallkåpa med svartmatt yta.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Polly Taklampa i veckat papper. Pappret har en matt yta och en tjocklek på 230gram vilket ger fina och tydliga veck. Pappret är FSC märkt och fästes i en metallkåpa med svartmatt yta.
Svart textilkabel på 1,50 meter samt mattsvart takkopp med ögla som lätt går att fästa i takkroken. E27 sockel, max 15W. Lampan kräver enkel montering. Takkontakt och ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svart, Svart/Vit, Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Polly |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 0,5 kg |
