Taklampa PR Home Pune
895 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pune
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Pune har en skärm i naturfärgad flätad rotting. Storleken passar över ett normalstort matbord. Handgjord i rotting med olika flätningstekniker kombinerat och kan förekomma färgskiftningar i naturmaterialet. E27-lamphållare. Max 25W. IP20. 1,5 m beige textilkabel med takkopp i svart metall för krokupphäng. Takkontakt köpes separat. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Pune har en skärm i naturfärgad flätad rotting. Storleken passar över ett normalstort matbord. Handgjord i rotting med olika flätningstekniker kombinerat och kan förekomma färgskiftningar i naturmaterialet. E27-lamphållare. Max 25W. IP20. 1,5 m beige textilkabel med takkopp i svart metall för krokupphäng. Takkontakt köpes separat. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3835018 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rattan |
| Serie | Pune |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 2 kg |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976117123 |



