Taklampa PR Home RileyBeige
639 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Riley
Beige
639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Riley är en stilren lampa i hamrad metall. En handgjord taklampa med modern touch som passar i många miljöer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Riley är en stilren lampa i hamrad metall. En handgjord taklampa med modern touch som passar i många miljöer.
1,6m svart sladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som skärmen. E27-lamphållare. Max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3504018 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 400 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 400 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Riley |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 2,6 kg |
| EAN-nr | 7330976123759 |

